Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

МЕЧТИ

МЕЧТИ

Мнениеот mama Dani » 03 Мар 2009, 18:55

Днес, когато всички волю-неволю си припомняме че сме българи /не, че сме го забравили/, отварям темата за мечтите, защото настоящето на българина се превърна в мракобесие напоследък. Останаха ни едни мечти, които все пак ни държат живи донякъде. Предлагам всеки тук да пише за какво мечтае, от това - как иска някое цвете до това как иска да умори мишките на тавана, от това- как иска да е по-щастлив, до това- как нищо не иска. Пишете.... и не еднократно, защото мечтите са хиляди. Така най-малкото ще се опознаем по-добре, което е нужно, защото форумът е своего рода семейство, в което е необходимо хората да се познават достатъчно добре :f

Старт:

"Мечтая да съм достатъчно жива, за да обичам и да ме обичат по-дълго! Мечтая хората около мен да станат така добри, че да не задават излишни въпроси, освен - Добре ли си ?"
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: МЕЧТИ

Мнениеот Neli Maneva » 03 Мар 2009, 19:23

Мечтая да сме здрави и спокойни, за да се радваме и на малките успехи на децата си. Мечтая, заплатите да са нормални /за ненормално имам най-високата пенсия да бъде по-висока от една заплата - на човек който се мъчи да гледа деца и да стъкне що годе приличен дом/.Мечтая, семейството ми да не е принудено да се разделя, заради безработицата, разделеното семейство според мен вече не е такова. Мечтая, новините да не започват с това къде е станало жестоко престъпление, със статистика колко сме бедни и жалки и колко са откраднали управниците ни.
И за много други мънички неща си мечтая, които могат да ме направят щастлива, но страховете ми са повече от мечтите май.
Честит празник :da1
Аватар
Neli Maneva
Експерт
 
Мнения: 147
Регистриран на: 19 Яну 2009, 21:04

Re: МЕЧТИ

Мнениеот Strict » 03 Мар 2009, 19:57

"Мечтая да съм достатъчно жив, за да обичам холестерола и той да ме обича по-дълго! Мечтая хората около мен да станат така добри, че да не задават излишни въпроси, освен - Добре ли си с холестерола?" :)
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: МЕЧТИ

Мнениеот ilimili » 03 Мар 2009, 20:52

Мечтая да не забравя да мечтая! :D
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: МЕЧТИ

Мнениеот mama Dani » 07 Мар 2009, 20:46

Мечтая си утре да е 8-ми юли например и да се стягам за плаж някъде около Сарафово :), и ако може някой да ме научи да плувам :da . Също си мечтая в други ден да не е понеделник и да не съм на работа.
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера


Назад към ДРУГИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: araolabuyap, Majestic-12 [Bot]


cron