Добави отговор

Re: Мъкаааааааааааа.....мъка ви казвам!!!!

18 Яну 2009, 00:38

Майкъл написа:
mama Dani написа:Майки....не е истина , че баш пък ти виждаш проблем с форум.. Явно нета си те иска Майкъл и това е ... :D

куту додиш някой път у нас/ама ши гледам да я няма жена ми :) :) :) /
и влизаме със Стрикт и ши видиш ква каша е сичко :P :P


Ха, ха, ей, Майки ща натупам накрая! Потрай още малко и кат отвориш бара -хоп-троп- девойчета дет не те знаят Стрикт ли си или не си - и на тях показвай кашите....на нас, дет сме в нета от бая ми ти време....с жена, без жена, все тая стари мой приятелю... :)

Re: Мъкаааааааааааа.....мъка ви казвам!!!!

18 Яну 2009, 22:39

ама наистина скрито покрито - няма . Дали Strict или Майкъл - няма значение. Виж как те разкрих по случайност дори без да те познавам. :) Това е защото си много популярен и колко е малък светът... дето най-малко съм предполагала че чак в Пловдив ще се запознаем а сме на една крачка тук . и колко пъти сме стояли пред вратичката на къщата в Несебър. :-D :f

Re: Мъкаааааааааааа.....мъка ви казвам!!!!

19 Яну 2009, 03:30

Майкъл, тебе по китките те познаваме :da1

Re: Мъкаааааааааааа.....мъка ви казвам!!!!

19 Яну 2009, 14:28

Мериголд написа:Майкъл, тебе по китките те познаваме :da1

нали ти казах че дълго време по форумите мислеха
че блъфирам и ги нямам китките защото ме мързеше да ги снимам
и пусках гугълски снимки :)

Re: Мъкаааааааааааа.....мъка ви казвам!!!!

19 Яну 2009, 19:33

Ха-ха, така е , в началото преди незнам си колко време, още в "Инка форум" Майки пуснал едни ми ти снимки - то не бяха полярни сияния, то не беше китайска стена , то не беше Ниагара и незнам си още какво...и аз - пълна "летва" още у форумите и пиша представете си - лелееееее, на какви места си бил...завиждам ти ! А он - старият чатър - смях велик и ми вика-алоооооооооо, тия снимки са от Гугъла..... :) изобщо....беше голям майтап, па аз си умрях от срам...
Добави отговор