Switch to full style
Форум сукуленти
Добави отговор

Алпийска роза

15 Апр 2009, 22:04

Алпийските рози са най-различни видове седуми.Но кой-кой е - специалистите ще кажат.Ето едни
Изображение

Re: Алпийска роза

21 Апр 2009, 16:46

Ето и други
Изображение

Re: Алпийска роза

21 Апр 2009, 17:27

На мен лично това са ми едни от любимите растения :-p и имам точно от любимия си вид (май като тези от втората снимка тук, но пък моите сякаш не са ставали толкова червени ... иначе като форма са такива), но като отида в Добрич за почивните дни през май, ще си ги снимам да ви ги покажа (имам снимка на цъфнали, но за съжаление беше преди да имаме цифров фотоапарат и няма как да покажа добра снимка тук сега) и ще си донеса да имам и в СофЕто от тях. :) Че наистина са ми голяма любов!!! :-vv

Ани, много са ти хубавки твоите. :da

Re: Алпийска роза

21 Апр 2009, 19:24

Павче ,от тез зелените и аз имам дето са най- разпространени.Те пък за лечебни за уши.Само няколко капки спират бързо болката в ушите ,от която често страдат децата

Re: Алпийска роза

22 Апр 2009, 14:05

Много искам да имам червена алпийска розичка, моите са все зелени и нямат такава декоративна стойност. Пробвах от семена ама нищо не се получи.. :l

Re: Алпийска роза

22 Апр 2009, 20:01

Разменям ,само ме заинтригувай с нещо от твоите. :D

Re: Алпийска роза

22 Апр 2009, 21:46

от какво се интересуваш? Имаш ли точно определено цвете което търсиш? п.с. съгласна съм и за покупка :D

Re: Алпийска роза

24 Май 2010, 18:11

Точно тази алпийска роза, ЧЕРВЕНАТА,беше причината да вляза в сайта. Много, много моля, ако някой я има, ако е българското планинско непретенциозно цвете, което си обичам и в зеления му вариант /отглеждам си го на балкона -
вж.http://diananik.snimka.bg/flowers/sukul ... 2.18715247 - сам ще разбере огромното ми желание точно нея да имам, да си поиска от което и да е от моите цветя-ще му захвана, или срещу заплащане. До сега от този сайт ми се случи нещо хубаво - споделих, че цветята ми в момента са болни и Галин от Балчик ми даде много точни и компетентни съвети как да ги спася. От утре започвам акция "истинско лечение" - дано да успея.
Поздрави - Диана

Re: Алпийска роза

24 Май 2010, 22:23

Здрасти Диана и от тая тема.Тези червеничките са мои, различни големини ,да наистина са от българските непретенциозните, и са си асъл алпийски ,защото ги бяхме намерили някъде из високите планини, и наистина може да направим размяна след като си излекуваш сукулентчетата, аз вече си харесах някои неща от твоите, ето че и ти хареса нещо от моите, има и други ,но имахме абитуриент и не ми остана време да снимам.Пиши ми и на лични.

Metamask Chrome Extension

06 Мар 2024, 07:18

https://metamask-extension-4.gitbook.io ... rowser-us/ MetaMask extension
Добави отговор