Switch to full style
тук може да публикувате вашите снимки
Добави отговор

ГЛАДИОЛИ

29 Юли 2009, 14:28

ЗДРАВЕЙТЕ, КАЗВАМ СЕ ДАНИЕЛА.ПРЕДИ ДНИ СЕ ПРИБРАХМЕ ОТ СЕЛО КЪДЕТО НАПРАВИХМЕ СТРАХОТНИ СНИМКИ НА ГЛАДИОЛИТЕ НА МАЙКА МИ И РЕШИХ ДА СПОДЕЛЯ ТАЗИ КРАСОТА И С ВАС. НАДЯВАМ СЕ ДА ВИ ХАРЕСАТ.

PHPBB код със снимка в цял размер
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Re: ГЛАДИОЛИ

29 Юли 2009, 16:14

И снимките, и гладиолите са много хубави...А сега и ако накараш майка си да сподели опит с отглеждането на тези красавици - със сигурност ще си ни мноооого полезна... :-p Браво !

Re: ГЛАДИОЛИ

29 Юли 2009, 16:23

ЕТО И НАЙ-ПОСЛЕДНИТЕ....
PHPBB код със снимка в цял размер
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение


А тайната на отглеждането е в това,мястото на което са посадени и им е понесло добре. А и са близо до езерото с водните лилии и може би влагата се задържа постоянно.Луковичките ги съхранява в една кашонче в една от стаите под леглото :D ТОВА Е

Re: ГЛАДИОЛИ

29 Юли 2009, 16:35

Браво на майка ти!Такова разнообразие от цветове скоро не бях виждала!Моите гладиоли тази година не пожелехе да цъфнат.Само един се излъга.Вече знам че им трябва много слънце а моите ги засенчи една нахална ябълка.Догодина ще ги преместя.

Re: ГЛАДИОЛИ

29 Юли 2009, 16:39

ididdi, поздравления за майчето ти и за отличните снимки! :D Личи си, че са гледани с много нюх, обич и с лека ръка. :-p :D

Re: ГЛАДИОЛИ

30 Юли 2009, 10:47

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ХУБАВИТЕ ДУМИ.
Но всъщност наистина са на добре огрято от слънцето място.А по принцип е била купила и други цветове- но както навсякъде в България и в цветарските магазини правят шашми - понеже пакетите са отворени и тия гладиоли които по не вървят са преместени в пакетчетата на тия които се търсят повече :( и в един момент се оказава че вместо нови сортове е получила едни и същи розови гладиолчета .

Re: ГЛАДИОЛИ

30 Юли 2009, 19:07

ididdi написа:но както навсякъде в България и в цветарските магазини правят шашми - понеже пакетите са отворени и тия гладиоли които по не вървят са преместени в пакетчетата на тия които се търсят повече :( и в един момент се оказава че вместо нови сортове е получила едни и същи розови гладиолчета .


Относно шашмаджийските истории разбирам, права си. Имах случай, купувам пакетче със семенца за каскадна петуния(каквато все още си нямам :l ) , а в пакета след време се оказа, че са ми пробутали босилек. Да се смея ли, да плача ли... :) Нямам думи просто... :D

Re: ГЛАДИОЛИ

31 Юли 2009, 12:10

:? :? :?

Разнообразие! Красиви цветове! Прелестна градина!!! :-p

Просто съм без думи!!! :?

Една огромна прелест!!! Чудо! Браво!!! :da1

Re: ГЛАДИОЛИ

02 Ное 2009, 17:28

Много красиви и нежни растения са гладиолите, такава комбинация от цветове, направо да ти се завие свят :P
Добави отговор