Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

тук може да публикувате вашите снимки

АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот tan4eto » 20 Май 2009, 09:46

Здравейте ,малко се поизгубих по трасето. :-p Пускам тази тема ,за ди си покажем новите цветенца от тази година,че цяла зима говорихме за разсади,луковички и други такива,но никой не показва снимков материал,аджаба какво е излезнало и цъфнало :D Хайде показвайте кой как си е наредил тераските,градините ,дворовете,кой каквото има де :da
В слручая ето имоята тереса -лято 2009г
Изображение
Чакам снимки :-v :-v :-v
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Re: АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот zamakat » 20 Май 2009, 15:32

Браво -много хубаво, винаги съм харесвала подреденото,ух у нас още всичко е ара -катара.Сезона почна ,пък ний сме още неподготвени- копаем дупки за зимоустойчивия банан и още не мога да намеря място на всяка китка, тя една ли е,още ги местим от тъй натъй.Ама ще се оправим ,ще снимам. :-p
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот Мериголд » 20 Май 2009, 19:19

Днес се сдобих с нова орхидея Beallara Tahoma Glacier 'Green'
Изображение
снимката е от Нета, защото още не съм сварила да я снимам. :P
Ето ме и мен!
Аватар
Мериголд
Експерт
 
Мнения: 163
Регистриран на: 06 Яну 2009, 03:43
Местоположение: Пловдив

Re: АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот ilimili » 21 Май 2009, 08:20

Мериголд написа:Днес се сдобих с нова орхидея Beallara Tahoma Glacier 'Green'
Изображение
снимката е от Нета, защото още не съм сварила да я снимам. :P

Честито!Красота!Чакаме личното фото!
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот DarinaN » 21 Май 2009, 15:31

Извинете, но ... бихте ли ми обяснили на ЛС, ако може, как се качват снимки, моля :l
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот tan4eto » 22 Май 2009, 12:29

DarinaN написа:Извинете, но ... бихте ли ми обяснили на ЛС, ако може, как се качват снимки, моля :l

Не се притеснявай ,и аз така дълго време не можех да кача снимки,тъй като съм сравнително нова във форума.Отиди на категория "Въпроси и отговори" и се поразрови,някъде администратора е обяснил как става.Но първо си направи фотоалбум някъде в нета и от там ги качвай.Пробвай в snimka.bg.
Успех :-v :-v :-v
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Re: АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот DarinaN » 22 Май 2009, 14:13

http://gallery.cvetq.info/thumbnails.php?album=254
Здравейте на всички. Не знам дали ще ми се получи, но опитвам с любезното съдействие на двама съфорумци / благодаря за което/ да кача някои мои снимки. Това са само част от цветята, които оцеляват в югоизточния ми апартамент. Надявам се да мога да покажа на всички и другите растения, които отглеждам :da1
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот cvetar » 22 Май 2009, 16:06

DarinaN написа:http://gallery.cvetq.info/thumbnails.php?album=254
Здравейте на всички. Не знам дали ще ми се получи, но опитвам с любезното съдействие на двама съфорумци / благодаря за което/ да кача някои мои снимки. Това са само част от цветята, които оцеляват в югоизточния ми апартамент. Надявам се да мога да покажа на всички и другите растения, които отглеждам :da1

Засега не ти се получава,защото си създала албум с парола - ти си я знаеш,ама ние не - можем ли да гадаем на боб,че да разгледаме албума ти... :) :) Адреса си го дала добре,но махни паролата... албума си го направила личен,тоест само ти си го гледаш...По-добре си направи албум в сайта Snimka.bg и от там копирай адресите на снимките тук в мненията си.И не се ядосвай - ще се научиш... :-p
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот DarinaN » 26 Май 2009, 12:47

cvetar написа:
DarinaN написа:http://gallery.cvetq.info/thumbnails.php?album=254
Здравейте на всички. Не знам дали ще ми се получи, но опитвам с любезното съдействие на двама съфорумци / благодаря за което/ да кача някои мои снимки. Това са само част от цветята, които оцеляват в югоизточния ми апартамент. Надявам се да мога да покажа на всички и другите растения, които отглеждам :da1

Засега не ти се получава,защото си създала албум с парола - ти си я знаеш,ама ние не - можем ли да гадаем на боб,че да разгледаме албума ти... :) :) Адреса си го дала добре,но махни паролата... албума си го направила личен,тоест само ти си го гледаш...По-добре си направи албум в сайта Snimka.bg и от там копирай адресите на снимките тук в мненията си.И не се ядосвай - ще се научиш... :-p


така ли съм направила ???? :l ами .... като не знам и аз такава парола, защото наистина не съм слагала такава. Ще опитам в Snimka.bg , ще съм послушна, но за ядосването ... не обещавам :)
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: АКТУАЛНИ СНИМКИ НА НОВИТЕ ВИ ЦВЕТЯ

Мнениеот katrincag » 26 Май 2009, 14:01

:da1 здравейте!Това са моите все още малки постижения :f
http://www.katrinkag.snimka.bg/album.php?album_id=379518&pid=12505369
Аватар
katrincag
Малко цвете
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Май 2009, 15:24

Следваща


Подобни теми


Назад към СНИМКИ НА ВАШИТЕ ЦВЕТЯ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: egimauwoted


cron