Switch to full style
тук може да публикувате вашите снимки
Добави отговор

Re: Мойте хибита

30 Юни 2009, 16:18

Честно, радвам ви се на цъфналите цветя.
Аз мога само да ги прихващам :( и после .. в раздавалник / поне така правех/ . При мене стават на три - четири години и умират, а пъпките им винаги са окапвали. Едно цвете не може да цъфне при мене. Ама това сигурно щото не може да ме засенчи :) / шегичка/ :D

Re: Мойте хибита

02 Юли 2009, 09:30

Изображение
Изображение
Изображение

Re: Мойте хибита

02 Юли 2009, 10:17

Мила ,направо ме побъркваш с това двуцветно хиби,сложих си го на телефона. :P :P :P
Предчувствам ,че ще мина през вас някой ден ,дори непоканена :-D Ще нося кафенце и десертче,да не ме изгониш :-p

Re: Мойте хибита

06 Юли 2009, 20:37

Охх.. като ви гледам хибитата стомаха ме свива. Мен не ме харесва тая китка ,имах един червен обикновен /лека му пръст/. До сега не съм успяла с нито един резник :l Имам два които чакам да видя признак за коренче .Я кажете като по знаещи ,на единия започнаха да му растът листенцата ,това значи ли че вече се е вкоренил? Резника съм го боднала в почва сигурно повече от 3 месеца и е похлупен.

Re: Мойте хибита

14 Юли 2009, 13:38

Не значи точно,че се е вкоренил,но пък значи е добре,щом са тръгнали листенца...
ето малко от моите радости:
Изображение
Изображение
Изображение

Re: Мойте хибита

14 Юли 2009, 13:46

Отново показваш чудесни хибита, Или! А и май пазаруваш саксии от Бриколаж. :D И аз имам тази зелената керамична, но все още е празна.

Re: Мойте хибита

15 Юли 2009, 17:12

:) Нищо не пропускаш,а?Такива си купувам за хибитата.И аз не знам защо. Ама явно им харесват,добре вървят :-D

Re: Мойте хибита

15 Юли 2009, 17:25

ilimili написа::) Нищо не пропускаш,а?Такива си купувам за хибитата.И аз не знам защо. Ама явно им харесват,добре вървят :-D


Ами наблюдателна съм си, а и саксията много ми харесва, та това е причината! :) А щом хибитата ти вървят добре (това е повече от видно от снимките), най-важната мисия е изпълнена!!! :D Поне ще знам, че тези саксии са добри за цветята! :)

Re: Мойте хибита

20 Авг 2009, 11:11

Ето ги и моите хибита:
Изображение
Изображение

Re: Мойте хибита

20 Авг 2009, 14:48

Люси, много са красиви поздравления, личи че се полагат добри грижи! :D :da
Добави отговор