тук може да публикувате вашите снимки
Добави отговор

Re: Пролет е!

03 Апр 2009, 18:40

Моите пролетни радости:ИзображениеИзображениеИзображение

Re: Пролет е!

03 Апр 2009, 18:40

Моите пролетни радости:ИзображениеИзображениеИзображение

Re: Пролет е!

03 Апр 2009, 18:44

Браво, Или! :da
Обожавам диви теменужки! Как ухаят само. Селектираните няма как да ги настигнат! Обичам и другите горски цветенца. :-p Включително дивия лук, който показваш. Но дали е правилно да се нарича така - не знам.
Лалето ти също е хубаво де. :-vv

Re: Пролет е!

03 Апр 2009, 18:58

Pavlina Nikolova написа:Браво, Или! :da
Обожавам диви теменужки! Как ухаят само. Селектираните няма как да ги настигнат! Обичам и другите горски цветенца. :-p Включително дивия лук, който показваш. Но дали е правилно да се нарича така - не знам.
Лалето ти също е хубаво де. :-vv

Дворът ми наистина ухае от теменужките.Така са се разпростряли тая пролет,няма къде да стъпя от тях.Жалко,че няма как да ви пратя,сигурно ще изсъхнат.Бих пробвала.Може би някак с почва,найлонче,нещо за влага...

Re: Пролет е!

03 Апр 2009, 19:03

ilimili написа:
Pavlina Nikolova написа:Браво, Или! :da
Обожавам диви теменужки! Как ухаят само. Селектираните няма как да ги настигнат! Обичам и другите горски цветенца. :-p Включително дивия лук, който показваш. Но дали е правилно да се нарича така - не знам.
Лалето ти също е хубаво де. :-vv

Дворът ми наистина ухае от теменужките.Така са се разпростряли тая пролет,няма къде да стъпя от тях.Жалко,че няма как да ви пратя,сигурно ще изсъхнат.Бих пробвала.Може би някак с почва,найлонче,нещо за влага...


:da Прекрасни са!!! :-p :-p :-p
Аз много ги обичам. Пред нашия блок в Добрич ги има. Бях пробвала да си засадя в саксийка, но изсъхнаха. Трябват им "диви" условия. Така че бих засадила в двора, когато се грижа за такъв. :) По принцип не бих ги мъчила сега. :D Чудесно е, че имаш много и че ароматът им се усеща в двора, а не само когато ги помиришеш. Щом е така, явно наистина са доста. :da :-v :-vv

Re: Пролет е!

03 Апр 2009, 21:24

За количеството нямам принос.Сами се справят. :) Само какви са завоеватели...Пожелавам ти дворче по мерак! :-p

Re: Пролет е!

04 Апр 2009, 11:18

ilimili написа:За количеството нямам принос.Сами се справят. :) Само какви са завоеватели...Пожелавам ти дворче по мерак! :-p


Благодаря ти! :-p

Re: Пролет е!

26 Апр 2009, 13:53

Пролетта ми действа палаво! :) ИзображениеИзображение

Re: Пролет е!

26 Апр 2009, 15:58

ilimili написа:Пролетта ми действа палаво! :) ИзображениеИзображение

ilimili много са красиви :D и майка ми на двора има една обувчица от няколко години където е посадила някакво сукулентно :) отначало и се чудих на идеята но в последствие много ми хареса :f

Re: Пролет е!

26 Апр 2009, 16:44

Амиии,обуло ми съ Цигането,на сватба му са ходи :) .(Крадем идейки всякаквиии)
Добави отговор