Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Снимки на цветя

тук може да публикувате вашите снимки

Re: Снимки на цветя

Мнениеот zamakat » 16 Мар 2009, 22:59

Вий пък направо ме разбихте -досега само това не бях чувала. :) Ами като прави кисела реакция няма ли да е за рододендроните и азалиите защото аз за да подкиселя почвата сипвам какви ли не неща във водата лимони оцет по малко , иглички борови и тн.Благодаря за съвета .Ще се опитам да го пробвам на теменужките. :-da
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Снимки на цветя

Мнениеот tan4eto » 17 Мар 2009, 14:42

:) Зравейте
По въпроса с противозачатъчните ,вярно е , и аз ги ползвам.Свекърва ми е фармацевт и ми го каза ,тя също си пада по цветята.Резултатът наистина е "цъфтящ".Даже переди една седмица им започнах хормоналната атака :)
Пъпките вече се виждат.
В отговор на теди,моите теменужки са винаги на перваза на прозореца,явно обичат източното изложение,сутрин слънце ,през деня само светлина.Ти подрязваш ли им редовно външните листа?Трябва да поддържаш розетката ,за да не става много гъста и да има само по една в саксия.
Дано да съм ти от полза с моите съвети.Към теменужките и аз имам слабост,където видя винаги си късам листа и си захващам.В момента съм си направила 21 саксии :da
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Re: Снимки на цветя

Мнениеот Strict » 17 Мар 2009, 14:57

на такава теменужка евала и казвам :f
Изображение
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Снимки на цветя

Мнениеот КалиД » 17 Мар 2009, 22:35

В една от книгите ми за цветя пише,че цъфтят повече от почерпка с противозачатъчни на три месеца по едно хапче. :?
:) :) :) :) :) за какво го ползват жените :-D и за какво сентполиите :P :P :P :da1 :da1 :da1 :da1 :da1
Аватар
КалиД
Експерт
 
Мнения: 92
Регистриран на: 21 Дек 2008, 22:22
Местоположение: гр.Девня

Re: Снимки на цветя

Мнениеот mama Dani » 17 Мар 2009, 22:43

Сейнтполиите определено ползват противозачатъчните за зачатие. :) Въпрос на хормони :P и настроение!!!
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Снимки на цветя

Мнениеот ilian_tedi1 » 20 Мар 2009, 11:37

tan4eto написа::) Зравейте
По въпроса с противозачатъчните ,вярно е , и аз ги ползвам.Свекърва ми е фармацевт и ми го каза ,тя също си пада по цветята.Резултатът наистина е "цъфтящ".Даже переди една седмица им започнах хормоналната атака :)
Пъпките вече се виждат.
В отговор на теди,моите теменужки са винаги на перваза на прозореца,явно обичат източното изложение,сутрин слънце ,през деня само светлина.Ти подрязваш ли им редовно външните листа?Трябва да поддържаш розетката ,за да не става много гъста и да има само по една в саксия.
Дано да съм ти от полза с моите съвети.Към теменужките и аз имам слабост,където видя винаги си късам листа и си захващам.В момента съм си направила 21 саксии :da

Ехееее ти си много напреднала в бройката :? . Моята стои на западен прозорец за съжаление друг не мога да и предложа . Благодаря за съвета за подрязването на листата , това не го знаех и за противозачатъчните не знаех . А през колко време ги слагаш ? Дали могат да се използват и за антуриумите , защото и той ми погажда същите номера :l .Не ще и не ще да цъфти и вече почва да ме нервира :( . Май цъфтящите видове не ме обичат много.
Аватар
ilian_tedi1
Малко цвете
 
Мнения: 70
Регистриран на: 06 Фев 2009, 12:31

Re: Снимки на цветя

Мнениеот Charodeika » 07 Май 2009, 15:50

Вчера и латинките разцъфтяха :-p
Изображение
засега тази ми е любимка :-p
Изображение
Изображение
Щом затвориш очи,аз ще дойда в съня ти,с нежни кротки коси и с крилете на истинска фея.Тиха песен в нощта сред листата от клен ще запея..И ще бъдем деца и ще бродим в мечти през сияйни златисти пътеки,а когато отвориш очи,аз ще бъда прозрачна сълза ....
Аватар
Charodeika
Напредващи
 
Мнения: 164
Регистриран на: 16 Яну 2009, 18:31
Местоположение: На края на света !

Re: Снимки на цветя

Мнениеот s_t_m » 08 Май 2009, 13:51

Изображение

Изображение

Изображение

И ирисите тръгнаха! :-vv :da
Аватар
s_t_m
Малко цвете
 
Мнения: 59
Регистриран на: 17 Мар 2009, 00:12

Re: Снимки на цветя

Мнениеот sisi » 09 Май 2009, 11:49

:-p по повот сентполиите-моите през зимата стоят на южен и източен прозорец а през латото ги слагам на цветарника и ги дъпам на страни за да не изгарят от силното слънце-от миналата пролет не са спирали да цъфтят :da
:-D а това с хапчетата само съм го чувала но никога не съм го пробвала
http://picasaweb.google.bg/steysi.t/200 ... 8429712146
http://picasaweb.google.bg/steysi.t/200 ... 6120259634
http://picasaweb.google.bg/steysi.t/200 ... 2881498498
http://picasaweb.google.bg/steysi.t/200 ... 5879643298
:da1 нямам много видове (сега се опитвам да си хвана още 3 вида)но пък не създават проблеми ицъфтят :da1
Аватар
sisi
Малко цвете
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2009, 08:59
Местоположение: Нова Загора

Предишна


Подобни теми


Назад към СНИМКИ НА ВАШИТЕ ЦВЕТЯ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot]


cron