Switch to full style
тук може да публикувате вашите снимки
Добави отговор

Нашите рекорди

15 Авг 2011, 16:15

Предлагам в тази тема да пускаме снимките на онези наши цветя или любимци,които ни се отблагодаряват за грижите с много,много цвят и по своему някак изразена благодарност за онова,което правим за тях...Покажете ни не просто цвят,пиленце или любимец, а нещо наистина в повече.Покажете вашата гордост,успех и постижение,което имате и ви е зарадвало.Нека и ние му се порадваме.Ето примерно как е цъфнало едно мое хибискусче...с цели 8 цвята наведнъж.

Изображение

или едно дърррто мое кактусче...със 7 цвята наведнъж...

Изображение

или една от моите малки палмички...вече по-висока и от мен...

Изображение

Re: Нашите рекорди

01 Фев 2013, 22:31

Нацъфтелия кактус наистина е рекорден... Никак ме няма с тези бодливковци и много се радвам, когато срещна някой дето да ги е победил.

Re: Нашите рекорди

02 Фев 2013, 19:38

secret_rose написа:Нацъфтелия кактус наистина е рекорден... Никак ме няма с тези бодливковци и много се радвам, когато срещна някой дето да ги е победил.

А,аз просто съм разбрал с годините какво искат ... намерят ли си мястото,нямам с тях грижи.Слънце искат и целогодишно не ги местя от мястото им на остъклената ми тераса.

Re: Нашите рекорди

29 Мар 2013, 14:16

Този хипеаструм почти всяка пролет цъфти с огромни цветове,достойни за тази тема.И тази пролет не прави изключение - както сами можете да видите,размерът на цвета му е 22 см !

Изображение

Re: Нашите рекорди

08 Апр 2013, 17:05

Изображение

Re: Нашите рекорди

25 Юни 2013, 17:12

Тазгодишните първи снимки също са достойни за тази тема !!! С по 5 цвята,разцъфнали едновременно...

Изображение

Изображение

Re: Нашите рекорди

12 Сеп 2013, 14:28

cvetar, страхотни са. Браво. Повечето от тези цветя служат като вдъхновение ...
Последна промяна simeon128 на 12 Ное 2013, 17:25, променена общо 2 пъти

Re: Нашите рекорди

15 Сеп 2013, 17:42

Мисля,че и тази снимка има място тук...

Изображение
Добави отговор