Switch to full style
тук можете да задавате Вашите въпроси относно форума и сайта
Добави отговор

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

01 Май 2009, 11:48

КУПИЛА САМ СИ ФИКУС ЛИРА. ИСКАМ ДА Я ПРЕСАДЯ Б ПО ХУБАВА САКСИЯ.ВАЗМОЙНО ЛИ Е?

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

16 Май 2009, 16:09

Извинявам се ако въпроса ми не е на място но искам да знам как става изпращането на закупени от продавалника цветя и съответно заплащането на този който ги продава?Съжалявам че ви притеснявам с тези може би елементарни въпроси но съм нова във вашия саит пък и в цялото уеб пространство :-p

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

16 Май 2009, 16:52

stela75 написа:Извинявам се ако въпроса ми не е на място но искам да знам как става изпращането на закупени от продавалника цветя и съответно заплащането на този който ги продава?Съжалявам че ви притеснявам с тези може би елементарни въпроси но съм нова във вашия саит пък и в цялото уеб пространство :-p


Здравей Стела,
Първо добре дошла сред нас. Системата на продавалника е много проста. Става въпрос за размяна (продажба) на растения между потребители. Всичко е въпрос на договорка между вас. В продавалника има и някой разсадници които продават продукция. Това е в общи линии. По принцип, потребителя който продава растение трябва да опише цената на продукта, цената за доставка и града, но всичко си остава въпрос на договорка. :) Ако имаш въпроси питай :)

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

16 Май 2009, 18:04

Много благодаря за бързия отговор.Само да попитам договорките с дадения потребител които продава чрез лични съобщения ли стават?

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

16 Май 2009, 18:09

stela75 написа:Много благодаря за бързия отговор.Само да попитам договорките с дадения потребител които продава чрез лични съобщения ли стават?


Когато влезеш в дадена обява в нея има следните линкове:
Изпрати лично съобщение на потребителя
Изпрати e-mail на потребителя

Чрез тях ти можеш да се свържеш с продавача. Понякога в обявите се публикува друг линк за връзка или телефон :)

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

30 Юни 2009, 10:11

Strict написа:май че имам такъв
и като цъфти ще го фотна :-vv

Изображениеимам

и още някакви други имам но им забравих цветовете :v

Ехо,Strıct,забравихме се :-vv :-vv :-vv
Какво става с твоите ахименеси,излезнаха ли други цветове освен лилавите :f ,нищо не казваш.Аз така и си останах без червен,обещахте ми ,пък никой не казва нищо :-p

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

15 Юли 2009, 16:09

Защо вече няма поръчки на цветя от чужбина? Аз много искам да си поръчам шафранов минзухар, а няма от къде и с кого! :l Пък и сама не съм си поръчвала до сега ...

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

15 Юли 2009, 17:08

Pavlina Nikolova написа:Защо вече няма поръчки на цветя от чужбина? Аз много искам да си поръчам шафранов минзухар, а няма от къде и с кого! :l Пък и сама не съм си поръчвала до сега ...


Съжелявам Павлинка, но в момента са спрени поръчките от чужбина. Обаче обмислям в най-скоро време да ги подновя :) Ти ще си първата която ще разбере :)

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

15 Юли 2009, 17:20

Gradinar написа:
Pavlina Nikolova написа:Защо вече няма поръчки на цветя от чужбина? Аз много искам да си поръчам шафранов минзухар, а няма от къде и с кого! :l Пък и сама не съм си поръчвала до сега ...


Съжелявам Павлинка, но в момента са спрени поръчките от чужбина. Обаче обмислям в най-скоро време да ги подновя :) Ти ще си първата която ще разбере :)


Благодаря много! Само че до тогава може да не издържа и сама да се пробвам да си поръчам от сайта, за който разбрах, но така или иначе ще е много полезно поръчките от чужбина да се пуснат отново! :)

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

16 Юли 2009, 13:22

Няма ли случайно желаещи да си направим поръчка от ето този сайт: http://www.eurobulb.nl/index.php/home/? Аз лично съм се спряла на http://www.eurobulb.nl/index.php/detail ... ativus.htm. :P Пробвах сама да си поръчам едно пакетче, но имат изискване поръчката да е най-малко 40 € и няма как да си поръчам без компания ... :l Ако някой се заинтригува да ми пише, а за ваша информация ще спомена, че транспортът до България не се заплаща!!! :da
Добави отговор