Switch to full style
тук можете да задавате Вашите въпроси относно форума и сайта
Добави отговор

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

18 Фев 2009, 13:54

Фнимавай в картинкатаааааа :(
да не та викам да ма успокояваш :) :) :)
След малко ще ви изпраскам една снимка :-D :f

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

07 Мар 2009, 19:06

Ами ... (изчервявам се) малко съм боса в новите технологии :) , та искам да попитам - как да качвам снимки като отговор, така както сте го направили вие на първата страница от тази тема? :D Благодаря! :da1

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

07 Мар 2009, 19:56

Pavlina Nikolova написа:Ами ... (изчервявам се) малко съм боса в новите технологии :) , та искам да попитам - как да качвам снимки :D

Не се тревожи,ще те обуем...не е трудно :) Да предположим за пример,че имаш направен албум със снимки в сайта snimka.bg - може и в друг,ама за случая...Ако нямаш,си направи там албум.И след това - като разполагаш вече с готов такъв и можеш да разглеждаш снимките от него - да кажем,че искаш да ни покажеш една от снимките от него. В режим на разглеждане на снимките , както си отворила дадена снимка на монитора,цъкни с десен бутон върху нея и ще ти се отвори поле ...иди най-долу в него,на Properties, и цъкни там с ляв бутон. Отваря се ново поле,от което ни интересува адресът на снимката - Address/URL/ . Маркираш този адрес и го запомняш,като цъкнеш отгоре му с десен бутон и даваш Copy...
Сега има два начина да видим снимката ти . Единият - като просто при писане на отговор дадеш десен бутон и Paste - и така ние цъкаме върху адреса и отиваме на снимката да я видим. Това изглежда така -
http://media.snimka.bg/1159/008574354.jpg
и като цъкнеш върху този адрес,ти се показва снимката...Другият начин да ти видим снимката е,като при писане на отговор първо цъкнеш върху едно от бутончетата,разположени над полето за въвеждане на текст - а именно бутончето Img.Ще ти се изпише тогава два пъти Img,но заградено в скоби . Сега поставяш курсора точно по средата между скобите и натискаш десен бутон и Paste. Така в мнението ти ще се покаже вече не адресът,а направо самата снимка...ето така
Изображение
За още яснота натисни бутон " отговори " долу вдясно на това мнение и ще видиш всичко описано по-горе съвсем ясно....като пишеш отговора...

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

07 Мар 2009, 20:10

Павлинче, видя ли че е лесно, ако все пак имаш трудности - дай си скайпа на ЛС и подробно на глас ще ти се обясни стъпка по стъпка пиленце.
Изображение

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

07 Мар 2009, 20:24

Pavlina Nikolova написа:Ами ... (изчервявам се) малко съм боса в новите технологии :) , та искам да попитам - как да качвам снимки като отговор, така както сте го направили вие на първата страница от тази тема? :D Благодаря! :da1

и аз мога да те науча :)

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

13 Мар 2009, 12:03

Изображение
Здрасти,тъкмо и аз исках да питам как се поставят снимки.Надявам се да съм разбрала и да съм успяла.Искам да Ви покажа едно цвете ,което имам и съответно има ли някой други цветове?Сигурно го знаете-achimenes
Последна промяна tan4eto на 13 Мар 2009, 12:07, променена общо 1 път

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

13 Мар 2009, 12:04

:P :P :P :P
Урааааааааааааааааааа :da успях

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

13 Мар 2009, 12:08

tan4eto написа:Изображение
Здрасти,тъкмо и аз исках да питам как се поставят снимки.Надявам се да съм разбрала и да съм успяла.Искам да Ви покажа едно цвете ,което имам и съответно има ли някой други цветове?

много е дребна снимката и не си личи какво е
но предполагам че е ахименес грандефлора :-vv

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

13 Мар 2009, 12:10

Благодаря ви! :-v Аз се надявах да мога да кача снимка директно от пс-то си без да я има в нета :) , та затуй. :D Сега трябва да се наканя да си кача снимки в някаква галерия и ще пробвам. :)

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

13 Мар 2009, 12:20

май че имам такъв
и като цъфти ще го фотна :-vv

Изображениеимам

и още някакви други имам но им забравих цветовете :v
Добави отговор