Switch to full style
тук можете да задавате Вашите въпроси относно форума и сайта
Добави отговор

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

12 Мар 2012, 21:01

а какво става с цветята през ноща,ако им свети крушка.работят на дневен или нощен "режим"?благодаря

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

12 Мар 2012, 21:34

Ако ти се чете,виж тук

http://svyat.com/%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1% ... 82-%D1%81/

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

21 Мар 2012, 17:12

Здравейте,не мога да изпращам съобщения.Пращам едно и също 5 пъти,които 5 съобщения остават в кутията с изходящи.Потребителят на когото се опитвам да пиша ми изпраща съобщения с един и същи въпрос,което означава,че наистина не получава моите.Писах и на администратор,но естествено пак не се получи.Така,че не знам къде да пиша и кого да питам.

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

23 Мар 2012, 18:22

didka0402 написа:Здравейте,не мога да изпращам съобщения.Пращам едно и също 5 пъти,които 5 съобщения остават в кутията с изходящи.Потребителят на когото се опитвам да пиша ми изпраща съобщения с един и същи въпрос,което означава,че наистина не получава моите.Писах и на администратор,но естествено пак не се получи.Така,че не знам къде да пиша и кого да питам.


Писах ти съобщение :)

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

04 Май 2013, 00:10

Разсада и торенето задължителни процеси ли са?

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

04 Май 2013, 20:21

Anji49885 написа:Разсада и торенето задължителни процеси ли са?


В живота на цветята ни просто самият натрупан опит е показал кое е полезно,кое е задължително...Анджи,ти не уточняваш за какви цветя (или може би зеленчуци) става дума.Защото да правиш разсад при много цветя е за предпочитане,но има и такива,при които този процес не е "задължителен" и даже е ненужен...Хайде бъди добра да уточниш все пак...

А торенето (особено ако става дума за саксийни цветя) направо може да си се нарече задължително,ако искаш цветята ти да се развиват добре в къщи в саксия, или в двора в градинката ти...Причината за това е,че особено саксийните цветя сравнително бързо изразходват хранителните вещества от почвата в обикновено неголямата саксия...и после,ако не се торят,ще боледуват.Или поне няма да цъфтят обилно и да се развиват както ни се иска на нас.Ти отново не уточняваш за саксийни цветя ли питаш или за такива в двор,градина...
Добави отговор