Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Очаквам Вашите въпроси тук!

тук можете да задавате Вашите въпроси относно форума и сайта

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот jodi » 01 Май 2009, 11:48

КУПИЛА САМ СИ ФИКУС ЛИРА. ИСКАМ ДА Я ПРЕСАДЯ Б ПО ХУБАВА САКСИЯ.ВАЗМОЙНО ЛИ Е?
Аватар
jodi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Май 2009, 11:39

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот stela75 » 16 Май 2009, 16:09

Извинявам се ако въпроса ми не е на място но искам да знам как става изпращането на закупени от продавалника цветя и съответно заплащането на този който ги продава?Съжалявам че ви притеснявам с тези може би елементарни въпроси но съм нова във вашия саит пък и в цялото уеб пространство :-p
Аватар
stela75
Средно цветенце
 
Мнения: 104
Регистриран на: 15 Май 2009, 23:27
Местоположение: Славяново общ.Плевен

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот Gradinar » 16 Май 2009, 16:52

stela75 написа:Извинявам се ако въпроса ми не е на място но искам да знам как става изпращането на закупени от продавалника цветя и съответно заплащането на този който ги продава?Съжалявам че ви притеснявам с тези може би елементарни въпроси но съм нова във вашия саит пък и в цялото уеб пространство :-p


Здравей Стела,
Първо добре дошла сред нас. Системата на продавалника е много проста. Става въпрос за размяна (продажба) на растения между потребители. Всичко е въпрос на договорка между вас. В продавалника има и някой разсадници които продават продукция. Това е в общи линии. По принцип, потребителя който продава растение трябва да опише цената на продукта, цената за доставка и града, но всичко си остава въпрос на договорка. :) Ако имаш въпроси питай :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот stela75 » 16 Май 2009, 18:04

Много благодаря за бързия отговор.Само да попитам договорките с дадения потребител които продава чрез лични съобщения ли стават?
Аватар
stela75
Средно цветенце
 
Мнения: 104
Регистриран на: 15 Май 2009, 23:27
Местоположение: Славяново общ.Плевен

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот Gradinar » 16 Май 2009, 18:09

stela75 написа:Много благодаря за бързия отговор.Само да попитам договорките с дадения потребител които продава чрез лични съобщения ли стават?


Когато влезеш в дадена обява в нея има следните линкове:
Изпрати лично съобщение на потребителя
Изпрати e-mail на потребителя

Чрез тях ти можеш да се свържеш с продавача. Понякога в обявите се публикува друг линк за връзка или телефон :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот tan4eto » 30 Юни 2009, 10:11

Strict написа:май че имам такъв
и като цъфти ще го фотна :-vv

Изображениеимам

и още някакви други имам но им забравих цветовете :v

Ехо,Strıct,забравихме се :-vv :-vv :-vv
Какво става с твоите ахименеси,излезнаха ли други цветове освен лилавите :f ,нищо не казваш.Аз така и си останах без червен,обещахте ми ,пък никой не казва нищо :-p
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот Pavlina Nikolova » 15 Юли 2009, 16:09

Защо вече няма поръчки на цветя от чужбина? Аз много искам да си поръчам шафранов минзухар, а няма от къде и с кого! :l Пък и сама не съм си поръчвала до сега ...
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот Gradinar » 15 Юли 2009, 17:08

Pavlina Nikolova написа:Защо вече няма поръчки на цветя от чужбина? Аз много искам да си поръчам шафранов минзухар, а няма от къде и с кого! :l Пък и сама не съм си поръчвала до сега ...


Съжелявам Павлинка, но в момента са спрени поръчките от чужбина. Обаче обмислям в най-скоро време да ги подновя :) Ти ще си първата която ще разбере :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот Pavlina Nikolova » 15 Юли 2009, 17:20

Gradinar написа:
Pavlina Nikolova написа:Защо вече няма поръчки на цветя от чужбина? Аз много искам да си поръчам шафранов минзухар, а няма от къде и с кого! :l Пък и сама не съм си поръчвала до сега ...


Съжелявам Павлинка, но в момента са спрени поръчките от чужбина. Обаче обмислям в най-скоро време да ги подновя :) Ти ще си първата която ще разбере :)


Благодаря много! Само че до тогава може да не издържа и сама да се пробвам да си поръчам от сайта, за който разбрах, но така или иначе ще е много полезно поръчките от чужбина да се пуснат отново! :)
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

Мнениеот Pavlina Nikolova » 16 Юли 2009, 13:22

Няма ли случайно желаещи да си направим поръчка от ето този сайт: http://www.eurobulb.nl/index.php/home/? Аз лично съм се спряла на http://www.eurobulb.nl/index.php/detail ... ativus.htm. :P Пробвах сама да си поръчам едно пакетче, но имат изискване поръчката да е най-малко 40 € и няма как да си поръчам без компания ... :l Ако някой се заинтригува да ми пише, а за ваша информация ще спомена, че транспортът до България не се заплаща!!! :da
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

ПредишнаСледваща


Подобни теми


Назад към ВЪПРОСИ, ОТГОВОРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron