Switch to full style
раздел интериор
Добави отговор

Предпазни средства

05 Ное 2008, 11:45

У дома в пръстта се бърка с плътни домакински ръкавици. Същите slagам и когато забърквам торови развори или пипам разни препарати за какво ли не.

В Бриколаж и Практикер в пролетните каталози пускат плътни ръкавици, от едната страна памучни, от другата гумирани, но освен да предпазват ръцете от мазоли при копаене, за друго май не стават.

В магазините за работно облекло има очила, подобни на тези в "Спешно отделение", но приликата е много далечна - от дебела и тежка пластмаса са и не прилепват добре към лицето, иначе бих си взела, за да пазя очите си, когато пръскам с нещо, различно от вода.

Чехли (май трябва да са джапанки) с неплъзгаща се подметка, защото понякога разливам вода и на плочките в банята и на балкона става прекрасна пързалка. За по-добър ефект синът ми сипва на пода и малко препарат за съдове. Купонът е сигурен :lol:

Клин или някакви еластични панталони, които не ограничават движенията и са удобни, защото саксиите ми са на най-различни места. Веднъж се качих на шкафа, за да полея каскадните цветя, висящи от тавана; бях с прекрасна романтична рокля, дълга и силно разкроена. Как не ме издуха вятърът от осмия етаж, не знам, ама точно тогава се изви една вихрушка...

Ще завърша с блузка с дълги и тесни ръкави и качулка с връзка, които предпазват кожата от нежелани пръски.
Добави отговор