Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Предпазни средства

раздел интериор

Предпазни средства

Мнениеот Gradinar » 05 Ное 2008, 11:45

У дома в пръстта се бърка с плътни домакински ръкавици. Същите slagам и когато забърквам торови развори или пипам разни препарати за какво ли не.

В Бриколаж и Практикер в пролетните каталози пускат плътни ръкавици, от едната страна памучни, от другата гумирани, но освен да предпазват ръцете от мазоли при копаене, за друго май не стават.

В магазините за работно облекло има очила, подобни на тези в "Спешно отделение", но приликата е много далечна - от дебела и тежка пластмаса са и не прилепват добре към лицето, иначе бих си взела, за да пазя очите си, когато пръскам с нещо, различно от вода.

Чехли (май трябва да са джапанки) с неплъзгаща се подметка, защото понякога разливам вода и на плочките в банята и на балкона става прекрасна пързалка. За по-добър ефект синът ми сипва на пода и малко препарат за съдове. Купонът е сигурен :lol:

Клин или някакви еластични панталони, които не ограничават движенията и са удобни, защото саксиите ми са на най-различни места. Веднъж се качих на шкафа, за да полея каскадните цветя, висящи от тавана; бях с прекрасна романтична рокля, дълга и силно разкроена. Как не ме издуха вятърът от осмия етаж, не знам, ама точно тогава се изви една вихрушка...

Ще завърша с блузка с дълги и тесни ръкави и качулка с връзка, които предпазват кожата от нежелани пръски.
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Назад към ИНТЕРИОР

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron